Se incarca rezultatele...
Seamana cu alte Obiectiv mirrorless, dar e la alt nivel. Nu are nimic suspect. Imi place la nebunie, nu exista o varianta de top de la concurenta.
Din ce stiu 7Artisans e o marca buna. E ca si cum a venit Mos Craciun mai devreme. Este ceea ce cautam: un produs de nota 10+
Cu 7Artisans ma asigur ca e de cursa lunga. Este super dpdv functional. Modelul asta este tot ceea ce cautam.
Tata mi-a zis ca 7Artisans e o marca buna. Calitate buna, zero defectiuni. Nu-mi pot imagina alta varianta buna, este ceea ce cautam.
Cand am vazut ca e la 1,511.86 nu mi-am indreptat atentia si catre alte tipuri, m-am grabit sa cumpar. Am vazut la altii ca nu se exfoliaza nici dupa ani de folosire. E ceea ce cautam, o varianta de calitate.
De cand ma stiu am avut circa 4 produse marca 7Artisans, toate bune. Slabe sanse sa aiba nevoie de reparatii curand. E ce trebuie, ceea ce cautam.
Mamaie a zis ca si pe vremea ei 7Artisans era o marca buna. Mi se pare asa si-asa. Este ceea ce cautam: un produs de nota 10+
7Artisans Obiectiv AF 7Artisans 50mm F1.8 STM APS-C, Sony E, NEX seamana cu alte produse, dar are ceva aparte. Nu are nimic problematic. E fix ceea ce cautam: un model excelent.
Cunosc produsele 7Artisans. Are caracteristici nebanuite. E fix ceea ce cautam: un model excelent.

Am comandat pentru serviciu, toti colegii au zis ca 7Artisans e bun. Am vazut la altii ca nu se exfoliaza nici dupa ani de folosire. Clar e o varianta de nota 10+, exact cum ma asteptam...